Bezpieczny Pensjonat

Chcemy byście byli bezpieczni

Szanowni Goście, tak samo jak Państwo, tak i my, od jakiegoś już czasu intensywnie staramy się odnaleźć w nowej, bardziej restrykcyjnej rzeczywistości. Zdając sobie sprawę z panującej sytuacji, wprowadziliśmy dodatkowe standardy bezpieczeństwa, które przedstawiamy poniżej. Bardzo cieszymy się, że możemy otworzyć nasz obiekt i że będziemy mogli, w najbliższym czasie znowu Państwa gościć. Mamy dużą pewność, że Kołobrzeg, jak co roku spotka się dużym zainteresowaniem ze strony turystów. Plaże, promenada oraz park nadmorski na nowo przyjmą gości spragnionych wypoczynku i relaksu. Z myślą o Państwa jak największym komforcie, zaproponujemy Wam chętnie wiele różnych pomysłów na spędzanie wolnego czasu.

Kołobrzeg to także wyjątkowy mikroklimat

Pamiętajmy także, o jednej z największych zalet naszego Uzdrowiska, jaką jest czyste powietrze i jod, z których Kołobrzeg, od wielu stuleci, znany jest, w kraju i w Europie. Wysoki poziom jodu w powietrzu, ma pozytywny wpływ na przemianę materii, pracę układu nerwowego i krwionośnego oraz na wzrost i rozwój intelektualny, szczególnie u dzieci. Dlatego też zachęcamy do wszelkiej aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, co wzmacnia odporność organizmu na różnego rodzaju wirusy. Serdecznie pozdrawiamy z nad morza, mamy nadzieję, niedługo znów się z Państwem zobaczyć. Monitorujemy na bieżąco sytuację i czekamy na nowe wytyczne Ministerstwa Rozwoju, będziemy na bieżąco informować. Do zobaczenia!

Nasze standardy bezpieczeństwa

Spełniamy wszystkie standardy bezpieczeństwa oraz higieny zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju w konsultacji z GIS z dnia 28.4.2020 r. Przestronne wnętrza obiektu, umożliwiają swobodne poruszanie się, dzięki czemu ograniczamy bezpośredni kontakt z innymi Gośćmi. Chcemy, także abyście czuli się, u nas jak najbardziej bezpiecznie.
Dlatego:
  • Obsługa sumiennie przestrzega zasad higieny i jest zaopatrzona w bezpośrednie środki ochrony
  • Choć procedury sprzątania pokoi zawsze obejmowały czyszczenie przedmiotów wymagających użycia dłoni, w dzisiejszej sytuacji dokładamy wszystkich starań aby: zlewy, krany, sedesy, brodziki, słuchawki prysznicowe, szyby, klamki, włączniki, piloty do telewizorów i inne elementy wyposażenia były zdezynfekowane i gotowe do użycia
  • Płyny do higienicznej dezynfekcji rąk są dostępne w wielu miejscach w obiekcie
  • We wszystkich częściach wspólnych, w których odbywa się przepływ gości, powierzchnie które dotykane są rękami (takie jak: klamki, lada recepcyjna, drzwi wejściowe, poręcze i inne) są regularnie myte i dezynfekowane
  • W trosce o Wasze bezpieczeństwo oraz spokój podczas pobytu, wszystkie posiłki takie jak: śniadania, obiadokolacje, są przygotowywane i podawane według wymaganych standardów bezpieczeństwa.
  • Sprzątanie realizujemy na Wasze życzenie, podczas nieobecności Gości w pokoju
  • Wypożyczony sprzęt po każdym użyciu jest dezynfekowany

REZERWACJA TYLKO TELEFONICZNA: TEL. +48 94 35 18182 LUB +48 506 458 986